Beskrivning
Vägglampan Roma från Astro är en modern lampett med glasskärm. Lampan är anpassad för badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
|---|---|
| Färg | Mässing, Svart |
| Bredd | 150 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Utförande | Vägglampa |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Roma |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Djup | 153 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 190 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |

