Vägglampa Astro Versailles
fr.7 120 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Versailles
7 120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Astro Versailles är en dimbar vägglampa som är IP44-klassad. Du kan därför använda lampan i både badrum och andra rum.
Varumärke
AstroBeskrivning
Vägglampa Astro Versailles är en dimbar vägglampa som är IP44-klassad. Du kan därför använda lampan i både badrum och andra rum.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Färg | Brons, Krom, Matt Guld |
| Bredd | 125 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Effekt | 4,5 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 89 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 4,5 W |
| Serie | Versailles |
| Sockel | Integrated LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 250, 400 mm |
