


Vägglampa AstroVersaillesBrons, H: 400 mm
9 740 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Brons
Höjd
Beskrivning
Vägglampa Astro Versailles är en dimbar vägglampa som är IP44-klassad. Du kan därför använda lampan i både badrum och andra rum.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
|---|---|
| Art.Nr. | AS1380030 |
| Färg | Brons |
| Bredd | 125 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Effekt/prestanda | 4,5 W |
| Höjd | 400 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Serie | Versailles |
| Sockel | Integrated LED |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 89 mm |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 5038856111217 |




