Vägglampa Astro ZeppoSvart
2 090 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Zeppo
Svart
2 090 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Med taklampa Zeppo centrerad i taket belyser du hela badrummet på ett enkelt sätt.
Förutom att skapa en snygg inredning får du då även möjlighet att välja en spegel som är måttanpassad till ditt badrum.
Zeppo är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2-3.
Zeppo är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2-3.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1176047 |
| Färg | Mattsvart |
| Effekt | 33 W |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Vägglampa |
| Diameter | 150 mm |
| Höjd | 110 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Glas/Stål |
| Effekt/prestanda | 33 W |
| Serie | Zeppo |
| Sockel | G9 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 5038856121742 |





