Vägglampa Eglo Gita 2B: 900 mm
Rek. pris 2 174 kr
1 420 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Bredd:
900 mm

Gita 2
B: 900 mm
1 420 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
EgloBeskrivning
Vägglampa från Eglo som har IP 44 och är godkänd i badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Eglo |
| Art.Nr. | 94714 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 900 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Effekt/prestanda | 24,3 W |
| Vikt | 1,94 kg |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 75 mm |
| Höjd | 75 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metallgjuten |
| Serie | Gita 2 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 9002759947149 |

