Vägglampa Ifö Electric Bernadotte E14 IP44 40WSvart
703 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Bernadotte E14 IP44 40W
Svart
703 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lampett från Ifö som är tillverkad av porslin och matt opalglas och är IP44 klassad. Sigvard Bernadotte 1965 Bernadotte från Ifö Electric är Sigvard Bernadottes kanske mest kända armatur som prytt badrum över hela landet.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Lampett från Ifö som är tillverkad av porslin och matt opalglas och är IP44 klassad. Sigvard Bernadotte 1965 Bernadotte från Ifö Electric är Sigvard Bernadottes kanske mest kända armatur som prytt badrum över hela landet.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511105 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 78 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6088-700-16 IP44 |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/glas |
| Serie | Bernadotte |
| Sockel | E14 |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312906088161 |

