Vägglampa Ifö Electric Bernadotte E14 IP44 40WVit
623 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Bernadotte E14 IP44 40W
Vit
623 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-04
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Lampett från Ifö som är tillverkad av porslin och matt opalglas och är IP44 klassad. Sigvard Bernadotte 1965 Bernadotte från Ifö Electric är Sigvard Bernadottes kanske mest kända armatur som prytt badrum över hela landet.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Lampett från Ifö som är tillverkad av porslin och matt opalglas och är IP44 klassad. Sigvard Bernadotte 1965 Bernadotte från Ifö Electric är Sigvard Bernadottes kanske mest kända armatur som prytt badrum över hela landet.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511103 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 78 mm |
| Effekt | 40 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6088-700-10 IP44 |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 180 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/glas |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Bernadotte |
| Sockel | E14 |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312906088109 |

