


Vägglampa Ifö ElectricClassic Glob Matt Sned IP54Vit/Matt Opalglas, 150 mm
669 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit
Diameter

Classic Glob Matt Sned IP54
Vit/Matt Opalglas, 150 mm 669 kr
- Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Classic Glob matt opalglas IP54 sned, gänga 84,5 mm E27 75W. Classicserien är Ifös trotjänare i sortimentet. Idealiska i de flesta utrymmen där funktion och tidlös formgivning är nyckelord. Classic Glob finns i flera olika kombinationer.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
|---|---|
| Art.Nr. | 7501991 |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Diameter | 150 mm |
| Höjd | 193 mm |
| Vikt | 0,98 kg |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52726 |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Spänning | 230 V |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| EAN-nr | 7312906044006 |


