Vägglampa Ifö Electric Fridhem IP54 Sned E27
852 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Fridhem IP54 Sned E27
852 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Fridhem armatur för vägg. Grå sned sockel med matt opalglas. IP54, E27.
Gråglaserad keramisk armatur med matt opalglas som klarar fukt och kyla, lätt att hålla ren och missfärgas inte. Kapslingsklass: IP54.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7510209 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 75 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 178 mm |
| Höjd | 137 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 801850012/6122 |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Allmänbruksaramturer Ifö II |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 0,85 kg |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312908018128 |

