Vägglampa Ifö Electric Fridhem Sned IP54 LED
1 435 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Fridhem Sned IP54 LED
1 435 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Contrast Fridhem grå sned IP54 LED 6W 600lm 3000K Ra>80. Contrast är en armaturserie med åtta olika kupor i matt opalglas. För att hedra bygden har varje glastyp fått ett eget lokalt ortsnamn. Ifö Contrast passar lika bra i privat som i offentlig miljö.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Contrast Fridhem grå sned IP54 LED 6W 600lm 3000K Ra>80. Contrast är en armaturserie med åtta olika kupor i matt opalglas. För att hedra bygden har varje glastyp fått ett eget lokalt ortsnamn. Ifö Contrast passar lika bra i privat som i offentlig miljö.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502771 |
| Färg | Grå |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt | 8 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 178 mm |
| Höjd | 137 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52726/LED |
| Material | Porslin/Glas |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 0,9 kg |
| Dimbar | Ja |
| Ljusflöde | 800 lumen |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312908036825 |

