Vägglampa Ifö Electric Sockel 84,5 Sned IP20 LEDSvart
365 kr
281 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Sockel 84,5 Sned IP20 LED
Svart
281 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 84,5 mm IP20 sned. Kompletteras med LED-modul max 6W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7502792 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 8 W |
| Höjd | 59 mm |
| Vikt | 0,47 kg |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52741/LED |
| Material | Porslin |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | LED-modul |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312902741862 |


