Vägglampa Markslöjd Cassis 3 Ljuskällor Krom/Opal
Rek. pris 1 999 kr
995 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cassis 3 Ljuskällor Krom/Opal
995 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cassis vägglampa badrum från Markslöjd. Fast jordad installation. IP44. G9 max 18W halogen. Ljuskällor medföljer ej.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Cassis vägglampa badrum från Markslöjd. Fast jordad installation. IP44. G9 max 18W halogen. Ljuskällor medföljer ej.
Material skärm: Glas
Färg skärm: Vit
Färg skärm: Vit
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106370 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 145 mm |
| Längd | 500 mm |
| Energieffektivitet | C |
| Effekt | 18 W |
| Anslutning | Fast installation |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 500 mm |
| Höjd | 120 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Serie | Cassis |
| Sockel | G9 |
| Typ | Vägglampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024558823 |
