Vägglampa Markslöjd Cassis Krom/Opal Badrumslampa
Rek. pris 699 kr
399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cassis Krom/Opal Badrumslampa
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Cassis vägglampa badrum från Markslöjd. Fast jordad installation. IP44. G9 max 18W halogen.
Material skärm: Glas
Färg skärm: Vit
Fördelar: Vägglampa Markslöjd Cassis Krom/Opal Badrumslampa
- Fast jordad installation
- Vattentät IP44-klassning
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106367 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 145 mm |
| Längd | 100 mm |
| Energieffektivitet | C |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Anslutning | Fast installation |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 140 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Cassis |
| Sockel | G9 |
| Produkttyp | Vägglampa |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024558793 |



