Vägglampa Markslöjd Norrsundet 2 Ljuskällor Krom
Rek. pris 959 kr
548 kr
459 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Förväntas åter i lager 2026-06-11
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Norrsundet är en vägglampa i krom och vitt opalglas med 2 ljuskällor.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 102478 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 370 mm |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 98 mm |
| Utförande | Spegelbelysning |
| Höjd | 90 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Krom/Glas |
| Serie | Norrsundet |
| Sockel | E14 |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024515635 |

