Vägglampa Markslöjd ZenitSvart/Vit
Rek. pris 899 kr
450 kr
423 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart/Vit

Zenit
Svart/Vit
423 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vägglampa godkänd för badrum. Vit frostad glasglob på en bas i metall. För fast installation. För max 1x18W. G9-sockel (ingår).
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Vägglampa godkänd för badrum. Vit frostad glasglob på en bas i metall. För fast installation. För max 1x18W. G9-sockel (ingår).
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 107495 |
| Färg | Svart/Vit |
| Bredd | 135 mm |
| Energieffektivitet | C |
| Effekt/prestanda | 18 W |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 135 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 360 ° |
| Ljuskälla | Halogen |
| Ljustemperatur | 2800 K |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Zenit |
| Sockel | G9 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330024579590 |

