Vägglampa Nordlux Helva BasicSvart
Rek. pris 769 kr
549 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Helva Basic
Svart
549 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Helva Basic Dubbel från Nordlux är en prisvärd och snygg belysning tillverkad för ditt badrum där den passar på vägg eller kan monteras över spegel med väggfästet som är inkluderat i förpackningen.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Helva Basic Dubbel från Nordlux är en prisvärd och snygg belysning tillverkad för ditt badrum där den passar på vägg eller kan monteras över spegel med väggfästet som är inkluderat i förpackningen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2015311003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 57 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Effekt/prestanda | 100 W |
| Djup | 42,5 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 105 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | 2015311001 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Helva |
| Sockel | LED Modul |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 5704924002588 |





