Vägglampa Nordlux Malaika 49Svart
Rek. pris 639 kr
499 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Malaika 49
Svart
499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Malaika är den perfekta belysningen att placera intill din badrumsspegel. Malaika erbjuder praktisk belysning när du ska raka dig eller göra dig i ordning och det inbyggda eluttaget gör det enkelt att koppla in en rakapparat, hårtork eller telefonladdare.
Varumärke
NordluxBeskrivning
Malaika är den perfekta belysningen att placera intill din badrumsspegel. Malaika erbjuder praktisk belysning när du ska raka dig eller göra dig i ordning och det inbyggda eluttaget gör det enkelt att koppla in en rakapparat, hårtork eller telefonladdare.
Egenskaper
- Lämplig för badrummet (IP44)
- Inbyggt eluttag
- På/av-brytare på armaturen
- 5 års LED-garanti
- Ej dimbar
- Eprel nummer: 1448890/1448906
- Lämplig för badrummet (IP44)
- Inbyggt eluttag
- På/av-brytare på armaturen
- 5 års LED-garanti
- Ej dimbar
- Eprel nummer: 1448890/1448906
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Nordlux |
| Art.Nr. | 2310201003 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 494 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Effekt/prestanda | 6 W |
| Djup | 55 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 70 mm |
| Vikt | 0,5 kg |
| Spänning | 230 V |
| Energiförbrukning | 6 kWh/år |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | 6WLED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Energiförbrukning | 6 kWh/1000h |
| Serie | Malaika |
| Sockel | LED Module |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Skåpsbelysning |
| EAN-nr | 5704924016066 |



