Vägglampa PR Home KappaMässing/Klarglas
Rek. pris 899 kr
656 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing/Klarglas
LjuskällaLjuskälla PR Home Elect LED Filament E27 Dimbar Glödlampa, 4W
119 kr
Kappa
Mässing/Klarglas
656 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa PR Home Kappa i metall och vacker glasskärm. Den är fuktskyddad i IP23 klassning och passar bra i badrumsmiljöer.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home Kappa i metall och vacker glasskärm. Den är fuktskyddad i IP23 klassning och passar bra i badrumsmiljöer.
Recensioner
Carina SVerifierad köpare
för 2 år sedanToppen fina Jätte nöjd
AVerifierad köpare
för 2 år sedanStörre än jag trodde men för övrigt precis som på bilden.
Björn LVerifierad köpare
för 5 år sedanTycker det var en otroligt vacker och lagom diskret armatur
+ Otroligt vacker
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3201400 |
| Färg | Mässing/Klarglas |
| Bredd | 140 mm |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Djup | 250 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 300 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,8 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP23 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Kappa |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 7330976100606 |

