Vägglampa PR Home Lambda
Rek. pris 899 kr
fr.569 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lambda
569 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa PR Home Lambda i metall och vacker glasskärm. Den är fuktskyddad i IP23 klassning och passar bra i badrumsmiljöer.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Vägglampa PR Home Lambda i metall och vacker glasskärm. Den är fuktskyddad i IP23 klassning och passar bra i badrumsmiljöer.
Recensioner
Jonas PVerifierad köpare
för 4 år sedanEnkel montering och snygg
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Mässing/Klarglas, Svart/Opal |
| Bredd | 180 mm |
| Effekt | 15 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 280 mm |
| Höjd | 280 mm |
| IP-Klassning | IP23 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Glas |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Serie | Lambda |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Vikt | 0,8 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Effekt/prestanda | 15 kW |
