Lådbelysning Westerbergs Afton/GryningSkåp med bredd 900
1 530 kr
1 071 krSpara 30 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Effekt/prestanda:
4 W

Afton/Gryning
Skåp med bredd 900
1 071 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

LED-belysning som monteras i tvättställskåpet. Belysningen tänds automatiskt när lådan öppnas.Tvättställskåpet har förborrade hål för montering av lådbelysing för enkel installation. Transformator ingår och monteras baktill i skåpet och kopplas in på 230 V. Önskas belysning i båda lådorna behövs två uppsättningar lådbelysning. Varmvitt ljus. IP20.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
LED-belysning som monteras i tvättställskåpet. Belysningen tänds automatiskt när lådan öppnas.Tvättställskåpet har förborrade hål för montering av lådbelysing för enkel installation. Transformator ingår och monteras baktill i skåpet och kopplas in på 230 V. Önskas belysning i båda lådorna behövs två uppsättningar lådbelysning. Varmvitt ljus. IP20.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20072031 |
| Effekt | 4 W |
| Effekt/prestanda | 4 W |
| Passar till | Skåp med bredd 900 |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Belysning | LED |
| Serie | Afton/Gryning |
| Typ | Lådbelysning |
| RSK-nr | 8934600 |
| EAN-nr | 7333231000659 |
