Armatur Arredo Spirit Krom LED
fr.1 563 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Spirit Krom LED
1 563 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Armatur Arredo Spirit Krom LED är en elegant belysning på arm för montering på badrumsspegel eller spegelskåp.
Varumärke
ArredoBeskrivning
Armatur Arredo Spirit Krom LED är en elegant belysning på arm för montering på badrumsspegel eller spegelskåp.
Armaturen finns i olika bredd.
Recensioner
IréneVerifierad köpare
för 5 år sedanLagom i styrka Snygg på skåpet!
Egenskaper
| Varumärke | Arredo |
| Färg | Krom |
| Bredd | 330, 660 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Effekt | 3,6, 7,2 W |
| Spänning | 12 V |
| Djup | 120 mm |
| Utförande | Spegelbelysning |
| Höjd | 20 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Belysning | Ja |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Spirit |
| Antal | 1 st/frp |
| Typ | LED-belysning |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 3,6, 7,2 W |
| Eluttag | 3,6 W, 7,2 W |
| Vikt | 3, 5 kg |
