Belysning Dansani Mido+ Libra
fr.675 kr
fr.540 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mido+ Libra
540 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DansaniBeskrivning
Libra lampa från Dansani till spegel och spegelskåp.
Recensioner
Pontus TVerifierad köpare
för 5 månader sedanLyser starkt, bländar inte. Bra färgtemperatur, aningen vitare än halogenspottar men inte så vitt att det inte går att kombinera med halogen.
Egenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Färg | Krom |
| Bredd | 300, 600 mm |
| Energieffektivitet | D, E |
| Effekt | 9, 4,5 W |
| Montering | Skruvas |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 35 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3150 K |
| Serie | Mido+ |
| Yta | Blank |
| Typ | Lampa |
| Effekt/prestanda | 9, 4,5 W |

