Belysning Dansani Mido+ Vela
570 kr
453 krSpara 21 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti

Mido+ Vela
453 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
DansaniEgenskaper
| Varumärke | Dansani |
| Art.Nr. | 190304080 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 300 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Effekt | 4,5 W |
| Montering | Skruvas |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 35 mm |
| Höjd | 35 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3150 K |
| Effekt/prestanda | 4,5 W |
| Serie | Mido+ |
| Yta | Blank |
| Typ | Lampa |
| EAN-nr | 5711112920753 |

