Belysning Svedbergs Dovre LED

Dovre LED
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Beskrivning
Egenskaper
- Helrumsbelysning för ett litet badrum
- Möjlighet att välja till eluttag med placering på vänster eller höger sida på på insidan i spegelskåpets tak
- Mjuk belysning som ger ett behagligt ljus i badrummet
- Enkel installation två skruvar i spegelskåpet
- Dovre avger ett varmvitt ljus 3000 Kelvin
- EnduraDry
- Passar till spegelskåp Intro, line, I:et och Eagle
- IP 44-certifierad
- Levereras färdigmonterad och tredjepartscertifierad el-komponenter
Om Svedbergs
Svedbergs från Dalstorp erbjuder ett stort sortiment av badrumsprodukter som badrumsmöbler, duschar, badkar, handdukstorkar, speglar och badrumstillbehör. Varje produkt är omsorgsfullt designad för att överträffa kundernas förväntningar när det gäller både kvalitet och estetik. Med Svedbergs kan du skapa ett badrum som kombinerar elegans med funktionalitet.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Färg | Grafitgrå, Matt Vit, Sand |
| Bredd | 450, 500, 550, 600 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Effekt | 20, 15,8, 18,2, 18,6 W |
| Djup | 170 mm |
| Höjd | 32 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Typ | Belysning |
| Belysning | Ja, Ja, LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plåt |
| Effekt/prestanda | 20, 15,8, 18,2, 18,6 W |
| Eluttag | Nej |
| Serie | Dovre |
| Ljuskälla | LED |
| Garanti | 5 år |
| Dimbar | Nej |



