Belysningsramp Alterna Ariella Slim
fr.2 699 kr
fr.2 294 krSpara 15 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Ariella Slim
2 294 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Belysningsramp med LED-ljus. Passar alla Ariella spegelskåp. Finns i fyra bredder: 45, 60, 90 och 120 cm.
Varumärke
AlternaBeskrivning
Belysningsramp med LED-ljus. Passar alla Ariella spegelskåp. Finns i fyra bredder: 45, 60, 90 och 120 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Färg | Vit |
| Bredd | 450, 600, 900, 1200 mm |
| Djup | 200 mm |
| Utförande | Led-slinga |
| Höjd | 10 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Termoplast |
| Eluttag | Nej |
| Serie | Ariella slim |
| Produkttyp | Belysningsramp |

