
Belysningsramp AlternaStella
fr. 807 krfr. 949 kr
Spara 15 %
Kampanj
28 tim kvar!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Välj Bredd
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Belysningsramp Alterna Stella är en elegant spegel med LED-belysning. IP44. Färgtemperatur 4000K. Monteras direkt på vägg, spegel eller spegelskåp.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
|---|---|
| Färg | Krom, Svart, Vit |
| Bredd | 300, 450, 600 mm |
| Energieffektivitet | A |
| Effekt/prestanda | 5, 9, 7,5 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Belysning | Ja, LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Serie | Stella |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Spegelbelysning |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 106 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 42 mm |



