Handtag Ballingslöv HG-115
Rek. pris 208 kr
160 kr
30 dagars prisgaranti

HG-115
160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Handtag Ballingslöv HG-115 i svart gjutjärn.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HG115B |
| Färg | Svart |
| Bredd | 183 mm |
| Typ | Handtag |
| CC-mått | 128 mm |
| Material | Gjutjärn |
| Höjd | 11 mm |
| Djup | 32 mm |

