Handtag Ballingslöv HG-75
Rek. pris 134 kr
104 kr
30 dagars prisgaranti

HG-75
104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BallingslövBeskrivning
Handtag Ballingslöv HG-75 i rostfritt.
Ballingslöv är ett svenskt företag som har producerat kvalitetsmöbler för badrum och kök sedan 1929. Med denna långa erfarenhet skapar de kvalitativa och innovativa möbler som är lika funktionella som de är vackra att se på.
Egenskaper
| Varumärke | Ballingslöv |
| Art.Nr. | HG75B |
| Färg | Matt metall |
| Bredd | 174 mm |
| Typ | Handtag |
| CC-mått | 160 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Höjd | 14 mm |
| Djup | 35 mm |

