Lampa Noro Flex LED Profil890 mm
Rek. pris 1 895 kr
1 889 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Flex LED Profil
890 mm
1 889 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Noro Flex är en smart serie av speglar och spegelskåp som med fördel matchas med Noro Flex belysning. Serien finns i olika dimensioner där man väljer bland stilren LED-lampa eller väldigt praktisk LED-profilsbelysning, belysningarna passar både till spegel och spegelskåp.
Varumärke
NoroBeskrivning
Noro Flex är en smart serie av speglar och spegelskåp som med fördel matchas med Noro Flex belysning. Serien finns i olika dimensioner där man väljer bland stilren LED-lampa eller väldigt praktisk LED-profilsbelysning, belysningarna passar både till spegel och spegelskåp.
Dokument
Recensioner
Jesper LVerifierad köpare
för 1 år sedanGanska dåligt ljus neråt mot spegeln - sprids mest ut i rummet. Hade också tagit för givet att den skulle vara dimbar, det är ju ändå 2024, men icke.
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 1521 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 890 mm |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Belysning | LED |
| Typ | Badrumslampa |
| RSK-nr | 8934446 |
| EAN-nr | 7340032415216 |
