Lampa Noro Flex LED

Flex LED

Beskrivning
Dokument
Recensioner
Lampan passar perfekt att ersätta original belysningen på min badrumsspegel
Inget att klaga på, fint ljus, varken för varmt eller för kallt
Lampan matchar en enkel spegel. Har rätt storlek. Ljuset har rätt färg och intensitet. Om möjligt förlägger man elutgången (vp-rörets mynning alldeles ovanför spegeln och placerar plinten ovanför elutgången. I mitt fall var uttaget en bit ovanför spegeln så jag fick lägga en bit ledningsränna upp till elutgången.
Snygg lampa med modernt snitt
Plastig och dålig fastsättning på spegeln
Snygg och lättmonterad
Stilren belysning med bra ljus!
Vi är nöjda med produkten när den väl kom fram. Men hanteringen när det visade sig att dhl hade tappat bort varan var under all kritik. 6veckor senare dök ersättaren upp. Så tänk på de. Leveranstiden gäller bara om inte speditören tappar bort varan. Då har de nämligen en hel månad på sig att "hitta" den igen
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Färg | Krom |
| Bredd | 300, 500 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Djup | 110 mm |
| Höjd | 45 mm |
| Belysning | LED |
| Typ | Badrumslampa |

