




Lampa SvedbergsLED
fr.1 460 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Bredd
Beskrivning
Lampa Svedbergs LED är en energieffektiv LED-belysning som passar Svedbergs Tived spegel och Line spegelskåp. Avger en varmvit belysning i badrummet med 3000 Kelvin.
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
|---|---|
| Färg | Krom |
| Bredd | 300, 500 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Effekt/prestanda | 5, 8 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Belysning | Ja, LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Eluttag | Nej |
| Produkttyp | Lampa |
| Dimbar | Nej |
