





LED-armatur Beslag DesignLadyBredd: 700 mm
FRI FRAKT ÖVER 399 kr
2 099 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
LED-armatur Lady är en LED-armatur för badrum med en modern och ren design utvecklad med ett universalfäste som gör att den både kan installeras på skåpet, väggen eller spegelns kant. Ej dimbar.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 975030 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 700 mm |
| Energieffektivitet | A++-A |
| Effekt/prestanda | 13 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Lady |
| Sockel | Stickkontakt |
| Produkttyp | LED-armatur |
| Kabellängd | 0,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 50 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 167 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 80 ° |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 1,28 kg |
| EAN-nr | 7316180019637 |

