LED-belysning Svedbergs400 mm, utan Eluttag, Vit
2 790 kr
2 093 krSpara 25 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Bredd:
400 mm
Eluttag:
Nej

LED-belysning Svedbergs
400 mm, utan Eluttag, Vit
2 093 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

LED-belysning Svedbergs är en praktisk skåpbelysning för badrummet. Armaturen är tillverkad av plåt och har LED-teknik som ger ett behagligt sken samtidigt som energiförbrukningen är låg.
Varumärke
SvedbergsBeskrivning
LED-belysning Svedbergs är en praktisk skåpbelysning för badrummet. Armaturen är tillverkad av plåt och har LED-teknik som ger ett behagligt sken samtidigt som energiförbrukningen är låg.
Plåtbelysning med energieffektiv LED-belysning. Utan eluttag. Passar till Svedbergs samtliga trä- och plåtskåp utan belysning.Välj mellan olika utföranden.
Dokument
Recensioner
JanVerifierad köpare
för 1 månad sedanBra leverans och bra vara.
DagmarVerifierad köpare
för 1 år sedanMycket bra ljus
Egenskaper
| Varumärke | Svedbergs |
| Art.Nr. | 374040 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 400 mm |
| Energieffektivitet | D |
| Spänning | 230 V |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Serie | NY50, Birdie, Line |
| Dimbar | Nej |
| Ljuskälla | LED |
| Utförande | Skåpbelysning |
| Djup | 200 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | LED-belysning |
| Höjd | 70 mm |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| RSK-nr | 8934573 |
| EAN-nr | 7323100178497 |



