LED-underbelysning Alterna Stella
fr.1 749 kr
fr.1 487 krSpara 15 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Stella
1 487 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

LED-belysning för undersidan på spegelskåp och kommoder. Belysningen kopplas till strömförsörjning via en transformator. Underbelysningen kan kombineras i olika längder för att passa olika möbelbredder.
Varumärke
AlternaBeskrivning
LED-belysning för undersidan på spegelskåp och kommoder. Belysningen kopplas till strömförsörjning via en transformator. Underbelysningen kan kombineras i olika längder för att passa olika möbelbredder.
Egenskaper
| Varumärke | Alterna |
| Färg | Aluminium |
| Bredd | 417, 567, 867 mm |
| Djup | 16 mm |
| Utförande | Underbelysning, LED |
| Höjd | 14 mm |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Aluminium |
| Serie | Stella |
| Typ | Badrumsbelysning |

