


Ljusramp 4AQUA2 SpottarVit Blank, 600 mm
Rek. pris 1 750 kr
!
1 050 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Färg: Vit Blank
Bredd

2 Spottar
Vit Blank, 600 mm1 050 kr
- Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Ljusramp 4AQUA 2 är en klassisk ramp med 2 spottar om passar till 4-Aquas spegelskåp.
En liten men viktig detalj
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Ett riktigt bra badrum ska ge känslan av kvalitet och trygghet. 4Aqua`s produkter har impregnerad mdf i både fronter och stommar och är tillverkade av material och ingående komponenter av högsta kvalitet, därför ger 4Aqua dig alltid 10 års fuktgaranti och 25 års garanti på gångjärn och lådskenor.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | 4AQUA |
|---|---|
| Art.Nr. | L60M |
| Färg | Vit Blank |
| Bredd | 600 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Effekt | 4 W |
| Material | Lack/Impregnerad MDF |
| Vikt | 0,7 kg |
| Belysning | Ja, LED |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Ljusramp |
| Djup | 220 mm |
| Dimbar | Nej |
| Höjd | 16 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7340196404705 |




