Spegelbelysning Ifö Silia
Rek. pris 588 kr
449 kr
398 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Silia
398 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
IföBeskrivning
Stilren spegelbelysning.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö |
| Art.Nr. | 502.512.00.1 |
| Bredd | 300 mm |
| Effekt | 5 W |
| Låda | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 10,5 mm |
| Handtag | Nej |
| Lucka | Nej |
| Höjd | 37 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljustemperatur | 4000 K |
| Belysning | Ja |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 5 W |
| Eluttag | Nej |
| Typ | Lampa |
| Dimbar | Nej |
| LED-lampor | Ja |
| RSK-nr | 8934725 |
| EAN-nr | 4025410609113 |




