Spegelbelysning Miller Badrum Överbelysning LINEAR LED
1 690 kr
1 350 krSpara 20 %Kampanjtom 31/5
30 dagars prisgaranti
Underbelysning Miller BadrumBadrumslampa Miller Badrum Linear LED Underbelysning Krom
805 kr
Överbelysning LINEAR LED
1 350 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Spegelbelysning Miller Badrum Överbelysning LINEAR LED inkl. transformator. Spegelbelysningen har vitt Neutralt sken, IP44. Överbelysning LINEAR LED är dimbar med den integrerade touch sensorn som sitter förmonterad på armaturen.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Spegelbelysning Miller Badrum Överbelysning LINEAR LED inkl. transformator. Spegelbelysningen har vitt Neutralt sken, IP44. Överbelysning LINEAR LED är dimbar med den integrerade touch sensorn som sitter förmonterad på armaturen.
1 st överbelysning passar spegelskåp 40, 60, 80 och 100. Välj 2 st överbelysningar till 120 spegelskåp.
Se matchande underbelysning DL2 från Miller Badrum.
Spegelbelysningen ska installeras med en vanlig brytare för ON/OFF vid dörr av en behörig elektriker. Du kan sedan med ett enkelt tryck ändra ljusstyrkan vid spegeln och armaturen kommer då ihåg senaste ljusstyrkan.
Energiförbrukning: 700 mA/h
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Se matchande underbelysning DL2 från Miller Badrum.
Spegelbelysningen ska installeras med en vanlig brytare för ON/OFF vid dörr av en behörig elektriker. Du kan sedan med ett enkelt tryck ändra ljusstyrkan vid spegeln och armaturen kommer då ihåg senaste ljusstyrkan.
Energiförbrukning: 700 mA/h
Miller Badrum är ett svenskt familjeföretag etablerat år 1903 med sina rötter i Bankeryd, Småland. Badrumsmöblerna monteras varsamt för hand i Bankerydsfabriken vilket garanterar hög kvalitet i både utförande och leverans. Miller Badrums har ett brett sortiment och stilmässigt finns allt från sekelskifte till det mest trendiga vad gäller design och innovativa materialval. Välj produkter från Miller som passar din stil bäst och njut av upp till 10 års garanti på möbler och tillbehör – The Miller Way.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | L102 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 355 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Effekt | 2,5 W |
| Utförande | Spegelbelysning |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 2,5 W |
| Serie | LINEAR |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| Typ | Badrumsbelysning |
| EAN-nr | 7391186950337 |


