Spegelbelysning SG ARMATUREN View 900 Vit 3000K
Rek. pris 3 715 kr
1 617 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

View 900 Vit 3000K
1 617 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Slimmad badrumsarmatur för montering över spegel. För montering på hyllplan eller skåp använd tillbehöret 7503881 (säljes separat). Armaturhus i aluminum och avskärmining i akryl. Dimbar med bakkantsstyrd dimmer.
Varumärke
SG ARMATURENBeskrivning
Slimmad badrumsarmatur för montering över spegel. För montering på hyllplan eller skåp använd tillbehöret 7503881 (säljes separat). Armaturhus i aluminum och avskärmining i akryl. Dimbar med bakkantsstyrd dimmer.
Egenskaper
| Varumärke | SG ARMATUREN |
| Art.Nr. | 7504067 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 135 mm |
| Längd | 896 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Effekt | 30 W |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 60 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED (ej utbytbar) |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Tillverkarens Art.Nr. | 111431 |
| Material | Aluminium |
| Effekt/prestanda | 30 W |
| Serie | View |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Spegelbelysning |
| Vikt | 1,594 kg |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7021981114312 |

