Spegelbelysning Vedum Broby LED
fr.813 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Broby LED
813 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelbelysning Vedum Broby LED är en elegant LED-belysning på arm tillverkad av förkromad plast. Denna belysning kan kombineras med Spegel Sommen, Billan, Flian och Unden från Vedum. Spegelbelysningen har skyddsklass IP44, färgtemperatur 3000K och den är inte dimbar.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelbelysning Vedum Broby LED är en elegant LED-belysning på arm tillverkad av förkromad plast. Denna belysning kan kombineras med Spegel Sommen, Billan, Flian och Unden från Vedum. Spegelbelysningen har skyddsklass IP44, färgtemperatur 3000K och den är inte dimbar.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Färg | Krom |
| Bredd | 303, 505 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Effekt | 7, 4,4 W |
| Anslutning El | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spegelbelysning |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Spegelbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 7, 4,4 W |
