Spegelbelysning Vedum Pixbo
fr.1 718 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Pixbo
1 718 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Spegelbelysning Vedum Pixbo är en elegant LED-belysning på arm. Belysningen kan användas med spegelskåp, spegel på väggplatta och spegel med ram i blank aluminium. Denna belysning har skyddsklass IP44, färgtemperatur 3000K och den är inte dimbar. Det medföljer en kopplingsplint med 2 ingångar.
Varumärke
VedumBeskrivning
Spegelbelysning Vedum Pixbo är en elegant LED-belysning på arm. Belysningen kan användas med spegelskåp, spegel på väggplatta och spegel med ram i blank aluminium. Denna belysning har skyddsklass IP44, färgtemperatur 3000K och den är inte dimbar. Det medföljer en kopplingsplint med 2 ingångar.
OBS! I kombination med Spegelskåp Plus alternativt Flow spegelskåp skall kopplingsdosa placeras ovanför spegelskåpet. Vid kombination av denna belysning på Spegel med ram i blank aluminium skall den förlängda vinkeln användas vid monteringen.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Dokument
Recensioner
Anette SVerifierad köpare
för 4 år sedanDet stod inte tydligt att den var tvungen att monteras på ett badrumsskåp. Det var en miss i beskrivningen då jag skulle ha belysningen över en spegel.
+ brabelysning
- går ej att montera på vägg
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Färg | Svart |
| Bredd | 300, 500 mm |
| Energieffektivitet | A++ |
| Effekt | 5, 7 W |
| Anslutning El | Ja |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Spegelbelysning |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Eluttag | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Spegelbelysning |
| Dimbar | Nej |
| Effekt/prestanda | 5, 7 W |

