Vägglampa Astro ElenaSvart
3 710 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Elena
Svart
3 710 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Astro Elena passar perfekt som lampett vid sidan av spegel. Med sin glasskärm och design är den ett smycke där den blir placerad. Lampan har IP44-klassning.
Varumärke
AstroBeskrivning
Vägglampa Astro Elena passar perfekt som lampett vid sidan av spegel. Med sin glasskärm och design är den ett smycke där den blir placerad. Lampan har IP44-klassning.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1453003 |
| Färg | Matt Svart |
| Bredd | 110 mm |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Djup | 160 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 288,5 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Zink |
| Serie | Elena |
| Sockel | G9 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägglampa |
| EAN-nr | 5038856115093 |




