Vägglampa Astro Millie
fr.3 530 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Millie
3 530 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vägglampa Astro Millie är en elegant vägglampa som passar fint vid spegel. Produkten är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2-3.
Varumärke
AstroBeskrivning
Vägglampa Astro Millie är en elegant vägglampa som passar fint vid spegel. Produkten är IP44-klassad och kan därmed placeras i badrummets zon 2-3.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Färg | Krom, Matt Svart |
| Bredd | 160 mm |
| Effekt | 3 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 185 mm |
| Höjd | 276,5 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Zink |
| Effekt/prestanda | 3 W |
| Serie | Millie |
| Sockel | G9 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Vägglampa |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
