Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Grisar 5 st 40 LED
Rek. pris 509 kr
fr.333 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Grisar 5 st 40 LED
333 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Grisar 5 st 40 LED är en vacker belysningsdekoration i form av fem grisar med 40 varmvita LED-lampor.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Grisar 5 st 40 LED är en vacker belysningsdekoration i form av fem grisar med 40 varmvita LED-lampor.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Typ | Ljusdekoration |
| Material | Akryl |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 125 mm |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | F |
| Vikt | 0,65 kg |
| Kabellängd | 4 m |
| Bredd | 125 mm |
| Ljustemperatur | 2700 K |
| Energiförbrukning | 1 kWh/1000h |
| Djup | 100 mm |
| Effekt/prestanda | 0,8 W |
| Dimbar | Ja |
| Effekt | 0,8 W |
| Färg | Klar, Rosa |
