


Dekorationsbelysning Gnosjö KonstsmideKaktus 25 cm
150 kr 199 kr
Spara 25 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide av ljusslang som formar en flamingo. Drivs med 3 AA-batterier och har timer på 6 h.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 3075-900 |
| Färg | Grön |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Plast |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 255 mm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 7318303075902 |
