Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Kaktus 45 cm
Rek. pris 779 kr
514 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Kaktus 45 cm
514 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Kaktus i akryl från Gnosjö Konstsmide med 64 st vita LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Kaktus i akryl från Gnosjö Konstsmide med 64 st vita LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6279-203 |
| Kabellängd | 5 m |
| Färg | Grön/Vit |
| Djup | 180 mm |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 450 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Bredd | 270 mm |
| EAN-nr | 7318302792039 |

