Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Möss
Rek. pris 469 kr
310 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Möss
310 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

5 st möss i akryl från Gnosjö Konstsmide med 40 st vita LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
5 st möss i akryl från Gnosjö Konstsmide med 40 st vita LED-lampor. Ansluningssladd 5 m. För utomhusbruk.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 6274-203 |
| Kabellängd | 5 m |
| Färg | Vit |
| Energieffektivitet | F |
| Höjd | 60 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Längd | 4 m |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Driftkälla | El |
| Typ | Ljusdekoration |
| Bredd | 135 mm |
| Effekt | 0,02 W |
| EAN-nr | 7318306274203 |

