




Dekorationsbelysning Gnosjö KonstsmidePingvinfamilj 3 st
418 kr 609 kr
Spara 31 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Tre pingviner från Gnosjö Konstsmide med 48 st vita LED-ljus. Inklusive transformator.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6270-203 |
| Färg | Svart/Vit |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Dimbar | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 48 st |
| Vikt | 1 kg |
| EAN-nr | 7318302702038 |
