Beskrivning
Mysig dekorationsbelysning från Gnosjö Konstsmide med en sittande pandabjörn. Belysningen har 40 st LED-ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6284-103 |
| Färg | Klar |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 270 mm |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Vikt | 0,82 kg |
| Bredd | 190 mm |
| EAN-nr | 7318302841034 |



