Beskrivning
Dekorationsbelysning med LED-ljus från Gnosjö Konstsmide som föreställer en tvättbjörn.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6282-103 |
| Färg | Klar |
| Energieffektivitet | F |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Akryl |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 24 V |
| Djup | 190 mm |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 260 mm |
| Effekt/prestanda | 0,02 W |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 48 st |
| Vikt | 0,84 kg |
| Bredd | 290 mm |
| EAN-nr | 7318302821036 |



