


Ljusdekoration Gnosjö KonstsmideSittande Katt Akryl 34cm LED
499 kr 759 kr
Spara 34 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Ljusdekoration Gnosjö Konstsmide Sittande Katt Akryl 34cm LED är en fin sittande katt i akryl med 40 varmvita LED. 24V/IP44.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 6259-103 |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Material | Plast |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Ljustemperatur | 2500 K |
| Färg | Klar |
| Dimbar | Ja |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 340 mm |
| Vikt | 1,1 kg |
| Kabellängd | 5 m |
| Bredd | 270 mm |
| Ljusflöde | 2,6 lumen |
| Djup | 180 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| EAN-nr | 7318302591038 |

